Belka
Poniedziałek, 17 Grudnia 2018   imieniny: Olimpia, Lukasz, Jolanta
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia wg regionu
Ogłoszenia

Zapraszamy do współpracy

Data dodania: 2012-03-20
Kategoria: Praca » Dam pracę
 
Jeżeli jesteś w posiadaniu lokalu handlowego o pow. do 70m2 lub masz możliwość wynajęcia lokalu w dobrej lokalizacji to zapraszamy do dołączenia do GGD (GRUPY GOLD DOOR) zajmującą się profesjonalną sprzedażą stolarki okiennej i drzwiowej. Zapraszamy również istniejące punkty do tworzenia wspólnej grupy.
Zapewniamy dostęp do największych producentów, atrakcyjne ceny, szkolenia marketingowe i produktowe, wystawę produktów, obrendowanie punktów oraz brak opłaty franczyzowej.
Ideą firmy jest stworzenie ścisłej grupy handlowej polegającej na profesjonalnej obsłudze klienta, wspólnej polityce handlowej oraz niskich kosztów.
Korzyści: dostęp do produktów największych producentów w Europie bez minimum logistycznego. Możliwość zakupu w jeszcze niższych cenach – nawet do 20%, wspólne centrum logistyczne.
Lata pokazały, że firmy które połączyły siły w grupy handlowe lub partnerstwa biznesowe osiągają dużo lepsze wyniki finansowe i potrafią skutecznie negocjować lepsze dla siebie warunki handlowe od producentów.
Grupa dopuszcza tylko jeden Autoryzowany Punkt Sprzedaży (APS) w mieście do 20 000 tys. Zapraszamy do współpracy ambitnych i przedsiębiorczych partnerów.
Kontakt
GGD
Warszawska 51G
12-200 Pisz
tel. 87/423-22-01
fax.87/425-19-58
www.golddoor.pl
biuro@golddoor.pl
 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat łomżyński – powiat w województwie podlaskim z siedzibą w Łomży. W skład powiatu wchodzą gminy: Jedwabne, Nowogród, Łomża, Miastkowo, Piątnica, Przytuły, Śniadowo, Wizna i Zbójna, zajmując powierzchnię 1353,93 km².

Atrakcje przyrodnicze stanowią: rezerwaty przyrody (Kaniston, Kalinowo, Czarny Kąt, Łokieć, Rycerski Kierz, Wielki Dział), Łomżyński Park Krajobrazowy, obszary chronionego krajobrazu (Doliny Dolnej Narwi, Równiny Kurpiowskiej i Doliny Dolnej Narwi), Lasy Pniewskie, Lasy Czerwonego Boru, rzeki (Biebrza, Narew i Pisa) oraz liczne pomniki przyrody.

Do zabytków zaliczaja się m.in.: kościół par. p.w. św. Jakuba Apostoła z lat 1926-35 oraz zespół dworski w Jedwabnem, kaplica drewniana z 1843 r. i kaplica murowana z początku XX w. w Puchałach, grodzisko wczesnośredniowieczne i 2 podgrodzia oraz osada wczesnośredniowieczna w Starej Łomży, dom dróżnika, tzw. konduktora z 1826 r. w Miastkowie, dwór z przełomu XVIII/XIX w., zespół dworski z 1 poł. XIX w. i mogiła ludności żydowskiej z II wojny światowej w Tarnowie oraz liczne zabytkowe kościoły i cmentarze.

Powiat Łomżyński jest regionem typowo rolniczym. W przemyśle dominują przedsiębiorstwa z branży rolno - spożywczej (siedzibę ma tu znana w całej Polsce Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Piątnicy), budowlanej i drzewnej.

Przez powiat łomżyński przebiegają 3 drogi krajowe: DK61, DK63 oraz DK64.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola