Belka
Środa, 23 Stycznia 2019   imieniny: Maria, Ildefons, Rajmund
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia

Tynki Tradycyjne Łomża=Tynki Cementowo-Wapienne Łomża!

Data dodania: 2011-12-30
 
Firma(Usługi Ogólnobudowlane-Hryniewicki Marek) z wieloletnim doświadczeniem i referencjami wykona Tynki cementowo-Wapienne ”Tradycyjne” Białystok-Suwałki-Augustów-Sejny-Kolno-Sokółka-Grajewo-Siemiatycze-Łomża-Zambrów-Łapy-Hajnówka-Bielsk Podlaski-Wysokie Mazowieckie-Warszawa-Ełk-Olecko-Pisz-Gołdap.
.Zapewniamy pełen profesjonalizm, szybki okres realizacji zleceń, fachowe doradztwo oraz 3 lata gwarancji na wykonane prace!
Ambicje coraz lepszej kadry pracowniczej sprawiły, że Firma systematycznie poszerzała zakres swojej działalności, zdobywając Miano „Firmy Fachowej i Solidnej”.
Jesteśmy firmą która realizuje zlecenia na obiektach typu :szkoły, domki jednorodzinne, budynki wielorodzinne , warsztaty , większe obiekty, hale, itp.
Świadczyliśmy Usługi dla następujących FIRM:
-„TELKA”
-„BUDBAUM”
-„ANATEX”
-„SKANSKA”
-„YUNIVERSAL PODLASKI”
-„DEVELOPMENT ROGOWSKI”
-„POLBUD”
Celem naszej Firmy jest świadczenie usług na najwyższym poziomie Europejskim. Zapraszamy do obejrzenia naszych prac w obiektach przez nas wykonanych. Prace .wykonujemy na terenie: Podlaskie ,Mazowsza, Warmii i Mazur!
Tel. Hryniewicki Marek,606-190-118

Wszelkie prawa zastrzeżone-kopiowanie zabronione!!!
Kontakt
Hryniewicki Marek,606-190-118
 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat łomżyński – powiat w województwie podlaskim z siedzibą w Łomży. W skład powiatu wchodzą gminy: Jedwabne, Nowogród, Łomża, Miastkowo, Piątnica, Przytuły, Śniadowo, Wizna i Zbójna, zajmując powierzchnię 1353,93 km².

Atrakcje przyrodnicze stanowią: rezerwaty przyrody (Kaniston, Kalinowo, Czarny Kąt, Łokieć, Rycerski Kierz, Wielki Dział), Łomżyński Park Krajobrazowy, obszary chronionego krajobrazu (Doliny Dolnej Narwi, Równiny Kurpiowskiej i Doliny Dolnej Narwi), Lasy Pniewskie, Lasy Czerwonego Boru, rzeki (Biebrza, Narew i Pisa) oraz liczne pomniki przyrody.

Do zabytków zaliczaja się m.in.: kościół par. p.w. św. Jakuba Apostoła z lat 1926-35 oraz zespół dworski w Jedwabnem, kaplica drewniana z 1843 r. i kaplica murowana z początku XX w. w Puchałach, grodzisko wczesnośredniowieczne i 2 podgrodzia oraz osada wczesnośredniowieczna w Starej Łomży, dom dróżnika, tzw. konduktora z 1826 r. w Miastkowie, dwór z przełomu XVIII/XIX w., zespół dworski z 1 poł. XIX w. i mogiła ludności żydowskiej z II wojny światowej w Tarnowie oraz liczne zabytkowe kościoły i cmentarze.

Powiat Łomżyński jest regionem typowo rolniczym. W przemyśle dominują przedsiębiorstwa z branży rolno - spożywczej (siedzibę ma tu znana w całej Polsce Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Piątnicy), budowlanej i drzewnej.

Przez powiat łomżyński przebiegają 3 drogi krajowe: DK61, DK63 oraz DK64.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola