Belka
Poniedziałek, 17 Grudnia 2018   imieniny: Olimpia, Lukasz, Jolanta
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wypadek śmiertelny na trasie Łomża - Stawiski

 
Zderzenie samochodu osobowego z TIR-emZablokowana jest droga po wypadku do którego doszło przed południem drodze nr 61 koło miejscowości Karwowo w powiecie kolneńskim. W wyniku zdarzenia jedna osoba poniosła śmierć na miejscu. Najprawdopodobniej do wypadku doszło, podczas gdy kierowca samochodu osobowego marki Audi jadąc od strony Łomży przed wzniesieniem wyprzedzał inny samochód, po czym wyjechał na czołowe zderzenie z jadącym w przeciwnym kierunku tirem. Po zderzeniu oba samochody wylądowały w rowach. W wypadku śmierć poniosła jedna osoba, kierowca marki Audi, kierowca samochodu ciężarowego został przewieziony do szpitala w Łomży. Na miejscu pracują policjanci, którzy wyjaśniają okoliczności wypadku i ustalają dokładne przyczyny. Utrudnienia w ruchu mogą potrwać nawet kilka godzin, trasa jest zablokowana. Policjanci zorganizowali objazdy. Kierowcy jadąc od strony Łomży samochodami osobowymi w Kisielnicy kierowani są na Korzeniste, a ciężarówki muszą poruszać się trasą przez Kolno.

 


itv!
 
Data pliku video: 2016-05-04, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat łomżyński – powiat w województwie podlaskim z siedzibą w Łomży. W skład powiatu wchodzą gminy: Jedwabne, Nowogród, Łomża, Miastkowo, Piątnica, Przytuły, Śniadowo, Wizna i Zbójna, zajmując powierzchnię 1353,93 km².

Atrakcje przyrodnicze stanowią: rezerwaty przyrody (Kaniston, Kalinowo, Czarny Kąt, Łokieć, Rycerski Kierz, Wielki Dział), Łomżyński Park Krajobrazowy, obszary chronionego krajobrazu (Doliny Dolnej Narwi, Równiny Kurpiowskiej i Doliny Dolnej Narwi), Lasy Pniewskie, Lasy Czerwonego Boru, rzeki (Biebrza, Narew i Pisa) oraz liczne pomniki przyrody.

Do zabytków zaliczaja się m.in.: kościół par. p.w. św. Jakuba Apostoła z lat 1926-35 oraz zespół dworski w Jedwabnem, kaplica drewniana z 1843 r. i kaplica murowana z początku XX w. w Puchałach, grodzisko wczesnośredniowieczne i 2 podgrodzia oraz osada wczesnośredniowieczna w Starej Łomży, dom dróżnika, tzw. konduktora z 1826 r. w Miastkowie, dwór z przełomu XVIII/XIX w., zespół dworski z 1 poł. XIX w. i mogiła ludności żydowskiej z II wojny światowej w Tarnowie oraz liczne zabytkowe kościoły i cmentarze.

Powiat Łomżyński jest regionem typowo rolniczym. W przemyśle dominują przedsiębiorstwa z branży rolno - spożywczej (siedzibę ma tu znana w całej Polsce Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Piątnicy), budowlanej i drzewnej.

Przez powiat łomżyński przebiegają 3 drogi krajowe: DK61, DK63 oraz DK64.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola