Belka
Środa, 19 Grudnia 2018   imieniny: Dariusz, Urban, Gabriela
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia wg regionu
Ogłoszenia

Praca dla każdego,Dorywcza bądż Stała

Data dodania: 2011-12-06
Kategoria: Praca » Dam pracę
 
Żyjesz w ciągłym biegu, ciężko pracujesz a mimo tego nie starcza Ci do pierwszego? Jesteś studentem i życie biednego żaka Ci nie odpowiada? Zmień to!

W przeciągu ostatnich kilku lat coraz większego znaczenia nabiera sprzedaż bezpośrednia. Konsultanci wielu znanych firm rozprowadzają wśród rodziny, znajomych i współpracowników kosmetyki posługując się katalogami . Całkiem niedawno na rynek weszła firma FM GROUP oferująca równie dobre a nawet lepsze produkty. Oferujemy zarobek od 30% ( na początku) do 90%( w późniejszym etapie) od wartości sprzedanych produktów. Mało tego! Nikt nie zmusza nikogo do składania comiesięcznych zamówień i nie rozlicza z ilości sprzedanego towaru. Dlatego warto do nas dołączyć.

Oferujemy:
-perfumy (zastępniki wszystkich oryginałów)
-kosmetykę kolorową
-produkty do pielęgnacji ciała
-chemię domową (bardzo dobra jakość)
-telefonię komórkową gdzie w sieci rozmawiamy za 1 gr/min i na kartę do play nie jest drożej
-oraz internet...

Nasze produkty same się sprzedają. Nie zwlekaj zatem. Na pewno znajdziesz coś dla siebie.
Telefon: 600522184
Kontakt
600522184
 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat łomżyński – powiat w województwie podlaskim z siedzibą w Łomży. W skład powiatu wchodzą gminy: Jedwabne, Nowogród, Łomża, Miastkowo, Piątnica, Przytuły, Śniadowo, Wizna i Zbójna, zajmując powierzchnię 1353,93 km².

Atrakcje przyrodnicze stanowią: rezerwaty przyrody (Kaniston, Kalinowo, Czarny Kąt, Łokieć, Rycerski Kierz, Wielki Dział), Łomżyński Park Krajobrazowy, obszary chronionego krajobrazu (Doliny Dolnej Narwi, Równiny Kurpiowskiej i Doliny Dolnej Narwi), Lasy Pniewskie, Lasy Czerwonego Boru, rzeki (Biebrza, Narew i Pisa) oraz liczne pomniki przyrody.

Do zabytków zaliczaja się m.in.: kościół par. p.w. św. Jakuba Apostoła z lat 1926-35 oraz zespół dworski w Jedwabnem, kaplica drewniana z 1843 r. i kaplica murowana z początku XX w. w Puchałach, grodzisko wczesnośredniowieczne i 2 podgrodzia oraz osada wczesnośredniowieczna w Starej Łomży, dom dróżnika, tzw. konduktora z 1826 r. w Miastkowie, dwór z przełomu XVIII/XIX w., zespół dworski z 1 poł. XIX w. i mogiła ludności żydowskiej z II wojny światowej w Tarnowie oraz liczne zabytkowe kościoły i cmentarze.

Powiat Łomżyński jest regionem typowo rolniczym. W przemyśle dominują przedsiębiorstwa z branży rolno - spożywczej (siedzibę ma tu znana w całej Polsce Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Piątnicy), budowlanej i drzewnej.

Przez powiat łomżyński przebiegają 3 drogi krajowe: DK61, DK63 oraz DK64.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola