Belka
Środa, 19 Grudnia 2018   imieniny: Dariusz, Urban, Gabriela
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia wg regionu
Ogłoszenia

POZNAJ ARKUSZ KALKULACYJNY MS EXCEL®

Data dodania: 2013-05-25
Kategoria: Praca » Dam pracę
 
Zapraszamy Państwa na szkolenie z zakresu obsługi programu MS Office Excel®, który jest najpopularniejszym i zarazem najbardziej rozbudowanym arkuszem kalkulacyjnym.Ze względu na szerokie zastosowanie korzysta z niego co najmniej 95% pracowników biurowych. Stąd też jednym z podstawowych wymogów stawianych kandydatom na różne stanowiska jest bardzo dobra znajomość obsługi tego programu.Nasz kurs stworzyliśmy z myślą o osobach, które chcą zapoznać się z możliwościami MS Excel® oraz nauczyć się biegle poruszać po programie. Na szkoleniu omówione zostaną najbardziej przydatne funkcje oraz praktyczne zastosowanie programu w codziennej pracy biurowej!
Zajęcia w godz. 16.30 - 20.00 (pon.-pt.)Kurs obejmuje 20 h dydaktycznych w cenie 200 złMałe grupy szkolenioweProfesjonalna kadra prowadzącaZajęcia praktyczneKonkurencyjna cenaNieoprocentowane ratySerwis kawowyZaświadczenia MEN!
Kontakt
DODATKOWE INFORMACJE: tel. 665 082 329, szkolenia@efis.org.pllub w godz. 10-18 (pon.-pt.) w biurze:EFIS-Instytut Kształcenia Ustawicznegoul. Cieszyńska 3a/11315-371 Białystokwww.efis.com.pl
 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat łomżyński – powiat w województwie podlaskim z siedzibą w Łomży. W skład powiatu wchodzą gminy: Jedwabne, Nowogród, Łomża, Miastkowo, Piątnica, Przytuły, Śniadowo, Wizna i Zbójna, zajmując powierzchnię 1353,93 km².

Atrakcje przyrodnicze stanowią: rezerwaty przyrody (Kaniston, Kalinowo, Czarny Kąt, Łokieć, Rycerski Kierz, Wielki Dział), Łomżyński Park Krajobrazowy, obszary chronionego krajobrazu (Doliny Dolnej Narwi, Równiny Kurpiowskiej i Doliny Dolnej Narwi), Lasy Pniewskie, Lasy Czerwonego Boru, rzeki (Biebrza, Narew i Pisa) oraz liczne pomniki przyrody.

Do zabytków zaliczaja się m.in.: kościół par. p.w. św. Jakuba Apostoła z lat 1926-35 oraz zespół dworski w Jedwabnem, kaplica drewniana z 1843 r. i kaplica murowana z początku XX w. w Puchałach, grodzisko wczesnośredniowieczne i 2 podgrodzia oraz osada wczesnośredniowieczna w Starej Łomży, dom dróżnika, tzw. konduktora z 1826 r. w Miastkowie, dwór z przełomu XVIII/XIX w., zespół dworski z 1 poł. XIX w. i mogiła ludności żydowskiej z II wojny światowej w Tarnowie oraz liczne zabytkowe kościoły i cmentarze.

Powiat Łomżyński jest regionem typowo rolniczym. W przemyśle dominują przedsiębiorstwa z branży rolno - spożywczej (siedzibę ma tu znana w całej Polsce Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Piątnicy), budowlanej i drzewnej.

Przez powiat łomżyński przebiegają 3 drogi krajowe: DK61, DK63 oraz DK64.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola