Belka
Środa, 23 Stycznia 2019   imieniny: Maria, Ildefons, Rajmund
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Majówka 2015 w Nowogrodzie ! Łomża i Ostrołęka NaPropsie.TV Imprezy Zbyszko

 
Do naszej imprezowej limuzyny zaprosiliśmy ekipę imprezyzbyszko.pl odwiedziliśmy Łomżę i Ostrołękę zapraszając Was na wielką majówkę. SUBSKRYBUJ I WPADAJCIE TAKŻE NA: ◘ STRONA : napropsie.tv ◘ FACEBOOK : facebook.com/napropsietv ◘ INSTAGRAM: instagram.com/napropsietv SUBSKRYBUJ I WPADAJCIE TAKŻE NA: ◘ STRONA : napropsie.tv ◘ FACEBOOK : facebook.com/napropsietv ◘ INSTAGRAM: instagram.com/napropsietv Twoja Stara Jest NaPropsie youtu.be/a19n7aXXouw Co To Znaczy Być NaPropsie ? youtu.be/mAM7yiGt5oc Jak Ugotować Jajko NaPropsie youtu.be/mU5BpsvPX8A Jak Ubrać Się Za 10 zł youtu.be/M_FJK9euaNY Zaćmienie Słońca NaPropsie youtu.be/m5voIu_eNxg Piatek 13 youtu.be/cL17XuGD9ZE Małgorzata Konopka - hosstesa/modelka Agencji Reklamy i Wizerunku Emclat emclat.pl Zakaz kopiowania na inne kanały. Wszystkie prawa zastrzeżone.

 


NaPropsieTv
 
Data pliku video: 2015-04-23, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat łomżyński – powiat w województwie podlaskim z siedzibą w Łomży. W skład powiatu wchodzą gminy: Jedwabne, Nowogród, Łomża, Miastkowo, Piątnica, Przytuły, Śniadowo, Wizna i Zbójna, zajmując powierzchnię 1353,93 km².

Atrakcje przyrodnicze stanowią: rezerwaty przyrody (Kaniston, Kalinowo, Czarny Kąt, Łokieć, Rycerski Kierz, Wielki Dział), Łomżyński Park Krajobrazowy, obszary chronionego krajobrazu (Doliny Dolnej Narwi, Równiny Kurpiowskiej i Doliny Dolnej Narwi), Lasy Pniewskie, Lasy Czerwonego Boru, rzeki (Biebrza, Narew i Pisa) oraz liczne pomniki przyrody.

Do zabytków zaliczaja się m.in.: kościół par. p.w. św. Jakuba Apostoła z lat 1926-35 oraz zespół dworski w Jedwabnem, kaplica drewniana z 1843 r. i kaplica murowana z początku XX w. w Puchałach, grodzisko wczesnośredniowieczne i 2 podgrodzia oraz osada wczesnośredniowieczna w Starej Łomży, dom dróżnika, tzw. konduktora z 1826 r. w Miastkowie, dwór z przełomu XVIII/XIX w., zespół dworski z 1 poł. XIX w. i mogiła ludności żydowskiej z II wojny światowej w Tarnowie oraz liczne zabytkowe kościoły i cmentarze.

Powiat Łomżyński jest regionem typowo rolniczym. W przemyśle dominują przedsiębiorstwa z branży rolno - spożywczej (siedzibę ma tu znana w całej Polsce Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Piątnicy), budowlanej i drzewnej.

Przez powiat łomżyński przebiegają 3 drogi krajowe: DK61, DK63 oraz DK64.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola